Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shijak. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 në fshatin Rrotull të Shijakut.

Motori ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen e rrugës dhe për pasojë ka humbur jetën.

Siç mund të shihet në foton e siguruar nga Report Tv përplasja ka qenë e fortë çka ka bërë që 40-vjeçari të humb jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”- thuhet në njoftim.

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial