Friday, February 3, 2023
spot_img

Lajmet e Fundit

Përmbyset autobusi me pasagjerë, 3 persona humbin jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...

Lifestyle News

Përmbyset autobusi me pasagjerë, 3 persona humbin jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...

Po ngrohej me tharësen e flokëve, i marrin flakë pizhamet dhe dığjεt për vdεkjε

Një 88 vjeçar në Abruzzo të Italisë humbi jetën pasi pësoi djegie të rënda teksa u përpoq të ngrohej në shtëpi me tharëse flokësh....

HOUSE DESIGN

Tech and Gadgets

Përmbyset autobusi me pasagjerë, 3 persona humbin jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...

NA NDIQNI

18,004FansLike
1,280FollowersFollow
2,458FollowersFollow
80SubscribersSubscribe

Make it modern

Latest Reviews

Përmbyset autobusi me pasagjerë, 3 persona humbin jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...

Performance Training

Përmbyset autobusi me pasagjerë, 3 persona humbin jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...

Po ngrohej me tharësen e flokëve, i marrin flakë pizhamet dhe dığjεt për vdεkjε

Një 88 vjeçar në Abruzzo të Italisë humbi jetën pasi pësoi djegie të rënda teksa u përpoq të ngrohej në shtëpi me tharëse flokësh....

Motori del nga rruga, ndërron jetë 66-vjeçari

Një 66-vjeçar ka humbur jetën në Durrës, si pasojë e një aksidenti. Motomjeti me të cilin po udhëtonte ka dalë nga rruga dhe për pasojë...

Reagojnë familjarët e Luizit pas puthjes me Kiara Titon

Në spektaklin e të martës, Luizi dhe Kiara kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, që pritej kaq shumë. Në një dasmë të sajuar...

Sülmoi me αrmë 3 persona, një i vdeκür

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Uashington, ku një person ka qëlluar kundrejt 3 personave duke shkaktuar vdekjen e njërit prej tyre. Sulmi filloi...

Holiday Recipes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slloveni. Disa persona kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar, sipas mediave...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

WRC Racing

Health & Fitness

Architecture

AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

LATEST ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Saranda News – Lajme Info Njoftime Video nga SarandaNews – SarandaNews.net

Lajmi i Fundit nga SarandaWeb – Faqja Origjinale Lajme nga Saranda

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial