Friday, March 17, 2023
spot_img

Saranda News

Saranda News – Lajme Info Njoftime Video nga Saranda. Portali i lajmeve nga Saranda, Delvina, Konispoli, Finiq, Himara etj. – SarandaNews.net

Saranda News – Lajme Info Njoftime Video  Saranda News

Lajmi i Fundit nga Saranda News – Faqja Origjinale dhe Saranda Web Daily News  from Saranda

Saranda News – LAJMI i FUNDIT

Faqja Origjinale dhe Saranda Web Daily News  from Saranda

 

Lajmet e Fundit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë, socialistët e Sarandës kundër Klosit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...

Lifestyle News

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë, socialistët e Sarandës kundër Klosit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...

Përdoreshin për prostitucion, bllokohen 2 lokale dhe një hotel, në pranga pronarët

Kishin kthyer në qendra prostitucioni disa ambiente, në pranga 4 pronarët, Nesti Golemaj, Besiko Molishtari, Naxhie Aliaj dhe Tajar Hysenaj. “Fier/Finalizohet operacioni policor i koduar...

HOUSE DESIGN

Tech and Gadgets

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë, socialistët e Sarandës kundër Klosit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...

NA NDIQNI

18,004FansLike
1,280FollowersFollow
2,458FollowersFollow
80SubscribersSubscribe

Make it modern

Latest Reviews

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë, socialistët e Sarandës kundër Klosit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...

Performance Training

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë, socialistët e Sarandës kundër Klosit

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...

Përdoreshin për prostitucion, bllokohen 2 lokale dhe një hotel, në pranga pronarët

Kishin kthyer në qendra prostitucioni disa ambiente, në pranga 4 pronarët, Nesti Golemaj, Besiko Molishtari, Naxhie Aliaj dhe Tajar Hysenaj. “Fier/Finalizohet operacioni policor i koduar...

VIDEO/ Kasierja e dyqanit rrihet brutalisht nga gruaja dhe vajzat e saj

Një kasiere e një dyqani ushqimor në Bronx u rrah nga një grua dhe vajzat e saj të rritura në një sulm tronditës. Lisbel...

Të shtëna pranë shkolles fillore, 2 të plagosur

Dy persona janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë nga të shtënat pranë një shkolle fillore në Bramse, Gjermani. Dëshmitarët okularë të incidentit, i...

Lajmi i fundit / Plagoset me thikë 43-vjeçari

Lajmi i fundit / Plagoset me thikë 43-vjeçari Një 43-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë në Larisa të Greqisë, dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Mediat...

Holiday Recipes

Tension dhe debate të ashpra në mbledhjen e Asamblesë Socialiste në Sarandë, socialistët e Sarandës i kundërvihen Blendi Klosit. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar në Sarandë...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

WRC Racing

Health & Fitness

Architecture

AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

LATEST ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial