Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetAksident i rëndë, dy mjetet përplasen “kokë më kokë”, plagosen 5 persona

Aksident i rëndë, dy mjetet përplasen “kokë më kokë”, plagosen 5 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit, në afërsi të Milotit.

Raportohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, një Volksëagen Golf dhe një mjet tip “Mercedes-Benz”.

Për pasojë janë plagosur 5 persona, mes të cilëve edhe dy fëmijë.

Të plagosurit raportohet se janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial