Monday, January 23, 2023
spot_img

Ra nga kati i pestë i pallatit, ndërron jetë 80-vjeçari

Një 80-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë, pasi ka rënë nga ballkoni i apartamentit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:55, në zonën e njohur si ish-Parku. 80-vjeçari, i identifikuar me inicialet P. K., ka rënë nga kati i pestë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial