SARANDA NEWS

spot_img

Të shtëna me armë në qendër tregtare, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Të shtëna me armë në qendër tregtare, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë në një qendër tregtare në El Paso, Teksas, tha policia të mërkurën mbrëma.

Një i dyshuar është arrestuar dhe policia po kërkon të dyshuarin e dytë. Qendra tregtare Cielo Vista, ku ndodhi sulmi me armë, ndodhet pranë degës Walmart ku, më 3 gusht 2019, i riu  Patrick Krasius vrau 23 persona, mes tyre tetë shtetas meksikanë dhe disa të lindur në Amerikë.

Policia u ka kërkuar njerëzve që të shmangin lëvizjen në zonë. saranda news

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial