SARANDA NEWS

spot_img

Αutomjeti humbet kontrollin dhe thërmohet pas goditjes me trafikndarësen

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në afërsi të Fshatit Lumalas të Qytetit të Korçës.

Një mjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë është goditur me trafikndarësen dhe është përmbysur. Aktualisht raportohen vetëm dëme materiale.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në aksin Pogradec – Korçë. Në vendngjarje ndohet policia dhe zjarrefiksja. saranda news

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial