Friday, April 7, 2023
spot_img

Aksident, shmangu përplasjen me lopën, plagoset rëndë drejtuesi i motorit!

Aksident, shmangu përplasjen me lopën, plagoset rëndë drejtuesi i motorit!

Drejtuesi i një motoçikletë ka mbetur i plagosur rëndë, pasi në tentativë për të shmangur përplasjen me një kafshë (lopë) që i preu rrugën.

Ai humbi kontrollin e mjetit dhe u rrëzua. Aksidenti ndodhi në aksin Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre

Drejtuesi i motoçikletës ka marrë dëmtime në disa pjesë të trupit dhe është nisur me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë. sarandanews.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial