Ballina Lajme Saranda News Aktualitet Arrestohen 2 turistë anglezë, dyshohet se shpërndanin drogë

Arrestohen 2 turistë anglezë, dyshohet se shpërndanin drogë

Dy turistë anglezë janë ndaluar mbrëmjen e djeshme në Dhërmi, bëjnë me dije burime nga policia e këtij qyteti.

Dy turistë anglezë janë ndaluar mbrëmjen e djeshme në Dhërmi, bëjnë me dije burime nga policia e këtij qyteti.

 

 

Ata kanë qenë pjesë e Kala Festival ku më shumë se 3 mijë anglezë mblidhen çdo vit.

Dy personat janë kapur me doza droge të ndryshme në ekstazi dhe kokainë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial