SARANDA NEWS

spot_img

Autoboti përmbyset dhe bllokon rrugën

Aksi Përrenjas-Librazhd dhe sidomos pjesa sa del nga Përrenjasi është një zonë e kuqe për aksidente, sa herë që ka reshje shiu, qofshin këto edhe të dobta.

Pikërisht në të njëjtin vend sot janë përplasur një autobos dhe një makinë duke bërë që autobosi të përmbyset.

Për fat të mirë aksidenti ishte pa pasoja, por është një sinjal tjetër se diçka duhet bërë në atë zonë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial