SARANDA NEWS

spot_img

Besmir Veliu kandidat i PS për Bashkinë Delvinë

Besmir Veliu kandidati i PS në Bashkinë Delvinë

Besmir Veliu do të jetë kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë Delvinë.

Veliu do të përballet në zgjedhjet e 14 Majit me kandidatin demokrat Ilir Mehmeti.

Besmir Veliu – CV

38-vjeçari Veliu ka lindur në Delvinë dhe ka mbaruar studimet e larta për inxhinieri elektronike në Tiranë.

Më herët ka qenë punonjës në Bashkinë e Delvinës për 5 vite. Aktualisht Veliu është punonjës në Komisariatin e Delvinës si specialist IT dhe personeli.

Bashkia Delvinë që prej vitit 2019 drejtohet nga Majlinda Qilimi.

BESMIR VELIU - BASHKIA DELVINE - SARANDAWEB.NET
BESMIR VELIU

Për Lajme dhe Info nga Delvina dhe Saranda na ndiqni në …

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial