SARANDA NEWS

spot_img

Erges Dule kandidat i PS në Bashkinë Konispol

Erges Dule kandidati i PS për Bashkinë Konispol

Erges Dule do të jetë kandidati i Partisë Socialiste për zgjedhjet e 14 Majit në Bashkinë Konispol.

Vendimi i cili tashmë është marrë, pritet të zyrtarizohet në 25 Mars.

Caktimi i Erges Dules vjen pas tërheqjes së kryetarit në detyrë Shuaip Beqiri.

Erges Dule do të përballet me kandidatin demokrat Fatmir Shero.

Për Lajme dhe Info nga Saranda na ndiqni në …

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial