SARANDA NEWS

spot_img

Furgoni me pasagjerë del nga rruga, humb jetën shoferi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se një furgon ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

 

 

Ndërkohë, pasagjerët që ndodheshin në furgon ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial