Thursday, February 22, 2024
spot_img

Grabitet banesa e një gruaje, 2 autorët marrin 800 euro

Një banesë është vjedhur  në fshatin Kameras të Krujës. 2 persona kanë hyrë në shtëpinë në pronësi të shtetases E.K., dhe kanë marrë prej aty 800 euro.

Identiteti i autorëve të vjedhjes ende nuk bëhet i ditur, ndërsa vijon puna për zbulimin e tyre si dhe kapjen, ndërkohë që shërbimet policore kanë shkuar në banesën që u grabit dhe po kryejnë kontrolle.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial