Ballina Lajme Saranda News Aktualitet Gruaja tenton vetëv.rasjen, arrest0het bashkëshorti e dhu.nonte bashkë me vajzën

Gruaja tenton vetëv.rasjen, arrest0het bashkëshorti e dhu.nonte bashkë me vajzën

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin 47 vjeç, banues në Tiranë,

 

pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tyre, dhe për shkak të dhunës, bashkëshortja ka konsumuar fotoksinë.

 

Ajo ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial