SARANDA NEWS

spot_img

Hyri nga rruga dytësore dhe i preu rrugën furgonit, detaje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në segmentin rrugor Konispol – Krane, në fshatin Shkallë.

Sipas dëshmitarëve, automjeti ngjyrë blu, i cili është përmbysur, hyri nga një rrugë dytësore duke i prerë rrugën furgonit gri, duke bërë që 2 automjetet të përplaset me forcë.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar 3 persona, mes tyre 1 grua nga Konispoli, e cila është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

SARANDA WEB TV – 24 ORË ONLINE


Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial