SARANDA NEWS

spot_img

Krim i rëndë më familje, 13-vjeçarja vret me thikë nënën e saj

Një adoleshente në shtetin Amerikan të Pensilvanisë akuzohet se ka therur me thikë nënën e saj pasi i ka marrë celularin.

Me të mbërritur në vendin e krimit, oficerët e policisë gjetën një grua me plagë të shumta me thikë në zonën e qafës dhe shpinës. Në përfundim, arritën të konstatonin vdekjen e saj.

Vajza ka rrëfyer në vend se ka vrarë nënën e saj pas një debati gjatë të cilit i është marrë iPhone. Sipas policisë, vajza dukej e shqetësuar dhe e penduar për atë që kishte bërë

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial