SARANDA NEWS

spot_img

LAJMI I FUNDIT/Aksident rrugor, drejtuesi i ‘Benzi’-it humb kontrollin nga shpejtësia e lartë

Një aksident rrugor është regjistruar në Vlorë. Një mjet tip ‘Benz’ ka humbur kontrollin dhe është përplasur me dyqanet në anë të rrugës.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Bishti i Kalldrëmit’ dhe shkak mendohet të ketë qenë shpejtësia e lartë.

Report Tv sjell edhe videon e makinës e cila është përplasur, ndërsa drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

VIDEOhttps://youtu.be/xnP2Re7OjTE

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial