SARANDA NEWS

spot_img

LAJMI i FUNDIT – I VIHET FLAKA BASHKISË – VIDEO

Videot dhe fotot janë dera e përparme e bashkisë së Bordeaux në flakë.

Nuk është ende e qartë se sa pjesë e ndërtesës është djegur, ose kush është përgjegjës për flakët – por duket se është një zjarr i konsiderueshëm.

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial