Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetMjeti shpërthen në flakë në qendër të qytetit, Policia dhe zjarrfikësit hetojnë...

Mjeti shpërthen në flakë në qendër të qytetit, Policia dhe zjarrfikësit hetojnë shkakun

Një makinë tip “Mercedes Benz” ka shpërthyer në flakë në qendër të Fierit.

Ngjarja ndodhi paraditen e sotme pranë teatrit Bylis, teksa shoferi kur ka ndezur makinën ka shpërthyer në flakë.

Menjëherë drejtuesi, teksa ka mundur të dalë menjëherë prej tij.

Dyshohet se shkak ka qenë një shkëndije elektrike.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat zjarrfikëse të cilat kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial