Monday, October 2, 2023
spot_img

Publikimi i videos në rrjetet sociale, “reagon” për herë të parë Safet Gjici

Një video skandaloze e publikuar ditën e sotme nga kryebashkiaku i ri i Kukësit, Safet Gjici po bën xhiron e rrjetit.

VIDEO E PLOTË

Safet Gjici jep doreheqjen pas videos: Prej kohësh une kam nje marredhenie intime me vajzen, rashe në kurth
Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen nga posti pas publikimit të një video-skandali ku shihet duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë.
Postimi i plotë:
Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash pre e një kurthi të përgatitur me detaje nga e njëjta dorë njerëzish me të cilët u përballa në zgjedhje. Ja arritën ta bëjnë në një formë tjetër të pistë atë që se bënë dot me votën e kuksianëve.
Jam shumë i keqardhur për ngjarjen dhe jam mëse i qartë se në këtë situatë nuk ka vlerë asnjë lloj sqarimi. Prej disa kohësh unë kam një marrëdhënie intime me vajzën në fjalë por sigurisht nuk kam asnjë justifikim për atë çka ka ndodhur pavarërisht se i rënë në kurth.
Nuk mund të jem më unë njeriu që punon në atë zyrë shteti pasi e kam tradhëtuar besimin e atyre mijëra njerëzve që besuan e punuan me mua për ta bërë Kukësin një qytet gjithnjë e më të mirë.
Ndjesë të gjithëve dhe mirënjohje gjithë jeten kujtdo më besoi dhe mbështeti. Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një mendjelehtësi e pafalshme ndaj sot ndjej detyrimin minimal të jap dorëheqjen! Zoti ju bekoftë të gjithëve!

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial