SARANDA NEWS

spot_img

Shεrr me mjεtε të förta mes disa te rinjve,dy prej tyre dërgohen në ürgjεncë

Dy të rinj janë konfliktuar në Kamëz me disa persona të tjerë, të cilët ende nuk kanë identifikuar

Ende nuk dihen arsyet e këtij konflikti, por mësohet se të rinjtë A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç janë zënë me disa persona të tjerë me sende të forta.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore, ndërsa policia po punon për identifikim e personave të tjerë të përfshirë në konflikt. saranda news

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial