SARANDA NEWS

spot_img

Trajleri përmbyset dhe merr përpara barrierat mbrojtëse të urës

Një aksident ka ndodhur në aksin Librazhd-Përrenjas pasditen e së premtes. Mësohet se një trajler me targa të Maqedonisë së Veriut është përmbysur në vendin e quajtur kthesat e Dragastunjës.

Trajleri ka marrë përpara barrierat mbrojtëse të urës.

Shkak i aksidentit besohet se ka qenë shpejtësia tej normave, ndërsa të lënduar nuk ka pasur. Po hetohet për shkaqet e aksidentit.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial