Wednesday, October 4, 2023
spot_img

VIDEO – Çfarë e prishi takimin e Berishës?

Floriana Garo: Këtu filloi shiu. Do të propozoja 2 minuta. ndërprerje publicitare dhe më pas do të vazhdojmë.

VIDEO

SARANDA NEWS

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial