Monday, April 3, 2023
spot_img

ZGJEDHJET PËR KRYETARIN E PD SARANDË: 4 KANDIDATË PËRBALLË DEMOKRATËVE NË 17 PRILL

Ka përfunduar procesi i regjistrimit të kandidatëve për kryetar të Degës së PD Sarandë.

Zgjedhjet për kryetarin e PD Sarandë pritet të mbahen të dielën tjetër, më 17 prill dhe përballë anëtarësisë së demokratëve me parimin 1 anëtar 1 votë do të jenë 4 kandidatë:

KANDIDATËT (sipas rendit alfabetik)

 

1 – Brigels Dërvishi

2 – Elvis Kuci

3 – Manjola Nikollo

4 – Robert Haxhi

 

Saranda Web

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial