Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsLajme nga SarandaZgjidhen 2 nënkryetarët e Degës së PD Sarandë, 3 emra propozohen për...

Zgjidhen 2 nënkryetarët e Degës së PD Sarandë, 3 emra propozohen për sekretar

Dega e Partisë Demokratike Sarandë ka zgjedhur 2 nënkryetarët e rinj.

Sytki Haxhi dhe Albert Jorgji do të jenë 2 nënkryetarët e rinj, të cilët zëvendësojnë nënkryetarët e deritanishëm Ismail Myrtaj dhe Vesel Koçiu, ky i fundit i emëruar nga Basha edhe si kryetar i degës.

Ndërkohë gjatë mbledhjes së zhvilluar mbrëmjen e sotme janë propozuar edhe 3 emra për sekretar të Degës.

Emrat e propozuar nga demokratët janë: Anila Lejmoni, Floralda Hysi dhe Klaudia Bajrami. /SARANDA WEB

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial