Ballina Lajme Saranda News Aktualitet 1 plumb në kokë i mori jetën 48-vjeçarit, FNSH në vendngjarje

1 plumb në kokë i mori jetën 48-vjeçarit, FNSH në vendngjarje

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë mbërritur në Kavajë pas vrasjes së 48-vjeçarit Arian Gosa. Report Tv sjell video nga vendi i ngjarjes.

Një plumb në kokë i ka marrë jetën Arjan Gosës, 48-vjeç. Gosa ishte duke pirë kafe në një lokal në Kavajë, kur një person është afruar dhe e ka qëlluar me një plumb në kokë. Fatkeqësisht plumbi i mori jetën. I pranishëm ka qenë edhe babai i tij.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial