SARANDA NEWS

spot_img

11-vjeçarja që u rrëzua nga kati IV në gendje të rëndë, prindërit apel dramatik në Saranda Web

URGJENT!!! Familja e vogëlushes Kristjana Nikolla, e cila u rrëzua nga kati i katërt i pallatit, gjendet në momentet më të vështira dhe ka nevojë për mbështetjen tuaj, pasi vogëlushja e cila ndodhet në spitalin e Traumës në Tiranë ka pësuar dëmtime të rënda dhe kërkon mjekim të specializuar.

Kushdo që ka mundësinë dhe dëshirën e mirë për të ndihmuar, lutet të kontaktojë në 0693341068 (Xhiola Nikolla dhe Dritan Nikolla) ose +355685715845 Whatsapp

NDIHMO EDHE DUKE E SHPËRNDARË

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial