SARANDA NEWS

spot_img

37-vjeçari vetëvritet me pistoletën e thertores

Një 37-vjeçar ka vrarë veten në zonën e Thesprotisë, Greqi, duke përdorur një pistoletë thertoreje.
37-vjeçari i pafat është pikasur brenda shtëpisë së tij nga një fqinj, i cili ka lajmëruar ambulancën e EKAV.
Por ishte tepër vonë dhe mjekët thjesht e shpallën të vdekur.
Nuk dihen shkaqet që kanë armatosur dorën e 37-vjeçarit fatkeq, ndërkohë që policia po kryen hetimet paraprake.
SARANDA NEWS
Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial