Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAksidenti me vdėkje, burri tenton “t’ia hedh fajin” gruas, por zbulohet dhe...

Aksidenti me vdėkje, burri tenton “t’ia hedh fajin” gruas, por zbulohet dhe arrestohet

Një aksident me pasojë vdekjen u regjistrua dje në Vlorë, mirëpo nga hetimet rezultoi se autore nuk ishte gruaja K. Gj., 44 vjeçe,

por bashkëshorti i saj. Policia bën me dije se pas verifikimeve të kryera, rezultoi se në momentin e aksidentit, makina tip “Ford” drejtohej nga bashkëshorti M. Gj. dhe jo gruaja e tij, siç deklaruan në fillim.

Si pasojë e përplasjes, gjeti vdekjen Rr. V., 73 vjeç.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor të DVP Vlorë, në vijim të veprimeve hetimore për zbardhjen e rrethanave të aksidentit me pasojë vdekjen, të ndodhur ditën e djeshme, në aksin rrugor “Fier-Vlorë”, arrestuan në flagrancë shtetasin M. Gj., 53 vjeç, banues në Vlorë.

Nga këqyrja e pamjeve filmike ka rezultuar se në kohën që është aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasi Rr. V., 73 vjeç, automjeti tip “Ford” drejtohej nga shtetasi M. Gj. dhe jo nga bashkëshortja e tij, siç ata deklaruan fillimisht”, thuhet në njoftimin e policisë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial