Tuesday, October 3, 2023
spot_img

Banorët kundërshtojnë shembjen e banesave tek Unaza e Madhe, gruaja: Na latë pa asgjë more maskarenj

Një familje ka nisur të përplaset me policinë, pasi kjo e fundit dhe forcat e IKMT-së kanë zbarkuar pranë unazës së Madhe për të shembur shtëpinë e tyre dhe një pikë servisi që kanë pranë banesës.

Bëhet fjalë për Ylli Këllezin, gruaja e të cilit ka kundërshtuar forcat e policisë.

Nuk duhet të ndodhë kjo more maskarenj, na keni lënë pa gjë more…ç’na bëtë more…,”- thotë ajo në sfond duke bërtitur.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial