SARANDA NEWS

spot_img

Donaldi: Borën e humba në BBV, po mundohem ta rifitoj, Trixës ia mbylla dyert

Aktori Donald Veshaj ka pranuar se Bora Zemanin e humbi në momentin kur u fut në Big Brother VIP. Për herë të parë aktori ka ndarë mendimin e tij për atë që bëri në Big Brother e më tej show-t. Donaldi e bëri të qartë se po bën maksimumin për të fituar Borën dhe se është penduar për lidhjen që krijoi brenda formatit. Ai tregon se ka kërkuar falje aty ku duhet e se ka mbyllur portat që nuk duhet ti kishte hapur më parë, që nënkupton lidhjen me Beatrixën.

REAGIMI:

Une nuk ju njoh shume ju por mund te them me bindje qe ju me keni njohur disi mua. Ne muajt e kaluar perpara syve tuaj kam ndare nje pjese te vetes time; kam gezuar, kam qare, kam luajtur, kam fituar e diku edhe kam gabuar. Nuk kam folur qe nga mbarimi i Big Brother sepse une besoj qe cdo gje qe kisha per te treguar e thashe aty me te mirat e te keqiat e mia dhe jam i lumtur per eksperiencen por i penduar per humbjen time aty; nje humbje qe po mundohem ta rifitoj qe ne momentin qe dola e ketu nuk po flas per cmimin e madh. Big Brother ishte fun (qejf) dhe une mendoj qe i mora por dhe i dhashe maksimumin tim.

E nderkohe qe kamerat jane fikur, uroj te kuptoni e te respektoni qe tanime kjo eshte jeta ime reale e si te tille dua ta trajtoj. Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre.

Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj qe (emoji me -borë-) te shkrihet. Deri atehere do bej me te miren qe artin tim ta shpreh ne format qe une di dhe dashamiresine qe kam marr gjithe kesaj kohe te kem mundesi te ju a kthej.

 

Saranda Web sarandaweb.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial