Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsDyshohet se 24-vjeçari mbyti të ëmën për shkaqe pronësie! S'ishte dakord që...

Dyshohet se 24-vjeçari mbyti të ëmën për shkaqe pronësie! S’ishte dakord që shtëpia t’i kalonte motrës

Një pistë tjetër ka dalë nga hetimet për krimin e ndodhur ne familjen Muhollari në Përmet.

Gazetari i Report Tv, Piro Nase bën me dije se dyshojnë se se konflikti përshkallëzoi për shkak se dy prindërit i kaluan në pronësi banesën e tyre njërës prej vajzave.

Ndërtesa tre katëshe mendohet se i kishte kaluar ne pronësi te motrës së tij dhe kjo është bërë pa dijeninë e tij.

Mësohet se i riu ka qene tërësisht i qete dhe se aktin e ka kryer pasi ka mësuar se prona i pati kaluar te motrës se tij. Hetimet vazhdojnë.

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial