SARANDA NEWS

spot_img

Fqinjët i shqetësoi era e keqe në pallat, gjendet e pajetë e moshuara në banesën e saj

Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në Cërrik. Ngjarja ndodhi në lagjen nr. 2 në Malasej. Pas sinjalizimit të marrë nga fqinjët, policia dhe zjarrfikësit hapën forcërisht derën e banesës dhe gjetën të pajetë 81-vjeçaren.

Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale pasi nga këqyrja e bërë nuk u dalluan shenja dhune. E moshuara dyshohet të ketë ndërruar jetë gjatë javës së kaluar dhe për shkak të temperaturave të larta trupi i saj kishte filluar të dekompozohej dhe të krijonte aromë të keqe që ishte përhapur edhe jashtë banese.

Policia bëri me dije se kufoma e gjetur në banesë është identifikuar se i përket shtetases Bihane Saliu.

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial