Gjendet brenda në valixhe trupi i pajetë i një gruaje

Lajme Saranda News

Një kufomë, që dyshohet se i përket një gruaje, u gjet në një valixhe në Greqi.
Valixhja me trupin e pajetë brenda u gjet nga një gjahtar në zonën e Vilia-s në Athinë.

Valixhja ishte hedhur në një pusetë, në autostradën e vjetër për në Tebë, në një zonë që ishte veçanërisht e vështirë për t’u gjetur.

Policia greke ka nisur hetimet për identifikimin e trupit dhe autorëve të krimit.

Please follow and like us: