SARANDA NEWS

spot_img

Hyri natën në kotec dhe tentoi të vidhte pulat, i riu bën për spital 54-vjeçarin

Një 54 vjeçar në Kuçovë është dhunuar ashpër nga një i ri në Kuçovë pasi kishte hyrë në pronën e këtij të fundit për të vjedhur pula. 54 vjeçari, Lefter Brisku gjatë natës tentoi të hyjë në pronën e 22 vjeçarit, B.Sh.

Pasi i riu e kuptoi se dikush kishte hyrë për të vjedhur, është përplasur fizikisht me 54 vjeçarin, të cilit i ka shkaktuar dëmtime të shumta dhe për pasojë është dërguar në spital ku po merr trajtimin e envojshëm mjekësor.

Grupi hetimor po merret me hetimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial