I dha fund lidhjes me futbollistin, pendohet për atë që ka bërë

Lifestyle Saranda News

Aktorja Anna Lika u përfol vitin e kaluar për një lidhje romantike me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Edhe pse nuk e pranoi drejtpërdrejtë, e ftuar në “Why Not”, asokohe Anna u shpreh se ishte shumë e lumtur me lidhjen e saj dhe se kishte thyer shumë zemra çunash dhe gocash.

Ata u ndanë pak muaj pasi lidhja e tyre u bë publike.  Mbrëmjen e djeshmë, aktorja ishte e emisionin “Soiree”, ku është shprehur e penduar për një gabim që ka bërë në të shkuarën. Ajo tha se e ka folur më shumë seç duhej lidhjen e saj, sepse në fund u nda.

Po, po ashtu më ka ndodhur edhe mua. Kisha konkrete një lidhje, e përfola, e përfola, u ndava”, u shpreh Anna.

Please follow and like us: