I zhdukur prej 3 ditësh, 29-vjeçari gjendet i vrarë

Lajme Saranda News

Enteo Isufaj 29 vjeç nga qyteti i Delvinës, dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.
29-vjecari ishte larguar nga banesa përpara 3 ditësh.
Familjarët të shqetësuar pasi nuk u kthye në mbrëmje dhe nuk përgjigjej në telefon, kanë filluar kërkimet duke njoftuar edhe policinë.

29-vjeçari është gjetur paraditen e sotme pranë fshatit Lefterhor, në periferi të Delvinës, ku pranë trupit të tij është gjetur edhe një armë.
Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe shkaqeve që detyruan të riun drejt këtij akti.

Please follow and like us: