Ballina Lajme Saranda News Jep dorëheqjen kryetarja e komanduar e Bashkisë Himarë, Blerina Bala

Jep dorëheqjen kryetarja e komanduar e Bashkisë Himarë, Blerina Bala

Kryetarja e komanduar e Bashkisë së Himarës, Blerina Bala ka dhënë dorëheqjen.

 

 

Blerina Bala u zgjodh kryetare e komanduar për Himarën nga Këshilli Bashkiak pasi  kryetarët, Jorgo Goo dhe Fedi Beleri përfunduan në burg.

lajm ne perditesim….

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial