SARANDA NEWS

spot_img

Kapën lopën në kullotën e tyre dhe e rrahën me hunj , procedohen penalisht 2 shtetas

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Selenicë referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjëndje të lirë për shtetasit E. S., 48 vjeç dhe B. D., 67 vjeç, pasi dyshohet se për shkak të një konflikti për motive pronësie mbi kullota, i kanë dëmtuar me sende të forta, bagëtinë (lopë), shtetasit E. S.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Vlorës, për veprime të mëtejshme.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial