Tuesday, February 20, 2024
spot_img

Lajmi i fundit / Plagoset me thikë 43-vjeçari

Lajmi i fundit / Plagoset me thikë 43-vjeçari

Një 43-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë në Larisa të Greqisë, dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Mediat greke raportojnë se shqiptari ka qenë duke punuar në një stan, por pas grindjes me një tjetër punëtor nga Pakistani, ky i fundit e ka plagosur me thikë.

Ende nuk dihet identiteti i shqiptarit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. sarandanews.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial