Wednesday, November 29, 2023
spot_img

Të shtëna pranë shkolles fillore, 2 të plagosur

Dy persona janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë nga të shtënat pranë një shkolle fillore në Bramse, Gjermani.

Dëshmitarët okularë të incidentit, i cili ndodhi rreth orës 07:30  thirrën policinë,  ndërsa oficerët arrestuan autorin disa orë më vonë.

Siç ka theksuar gazeta gjermane Bild, nxënësit dhe mësuesit e shkollës nuk janë prekur nga incidenti. sarandanews.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial