SARANDA NEWS

spot_img

Maskat grabitje në njjë dyqan telefonash gjatë natës – VIDEO

Gjatë mbrëmjes së djeshme, është grabitur një dyqan në qytetin e Vlorës pranë zonës së Shkollës Industriale.

Mësohet se në dyqan tregtoheshin pajisje elektronike. Ndërkohë policia prej mëngjesit të sotëm ka mbërritur në vendnin e ngjarjes ku po kryen verifikimet për kapjen e autorëve të cilët ende nuk janë identifikuar.

Janë vjedhur disa pajisje elektronike si telefona dhe kompjutera. Autorët, kanë goditur derën kryesore të xhamit për t’u futur brenda dyqanit.

Mësohet se kanë qenë të maskuar, ndërsa efektivët kanë sekuestruar kamerat e sigurisë së objektit.

 

VIDEO https://youtu.be/Bl76JEvPC1c

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial