Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsMeta: Sulm ndaj lirisë së medias, ka ardhur koha për t’i vënë...

Meta: Sulm ndaj lirisë së medias, ka ardhur koha për t’i vënë rruspat regjimit të rruspijeve

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ka reaguar për ngjarjen që po ndodh mëngjesin e sotëm në ‘Prestige Resort’ ku ka zbarkuar IMKT dhe po shemb dy pishina.

Meta bën thirrje që është koha për t’i vënë rruspat regjimit të rruspijeve.

REAGIMI I METES

KOHA PËR T’I VËNË RRUSPAT REGJIMIT TË RRUSPIJEVE!

Aksioni i paligjshëm i IKMT në “Prestige Resort” në kulmin e sezonit turistik, është një sulm i drejtpërdrejtë ndaj lirisë dhe pavarësisë së medias.

Koha për t’i dhënë fund iluzioneve ndaj një skizofreni që nuk njeh as Kushtetutë, as ligj dhe asnjë të drejtë themelore!

Koha për t’i vënë rruspat regjimit të rruspijeve që po plaçkit vendin dhe shkatërron pronat e ligjshme!

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial