Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeBOTAMoskë, terr0ristët zbrazin kallanikovët mbi civilët dhe i presin në fyt me...

Moskë, terr0ristët zbrazin kallanikovët mbi civilët dhe i presin në fyt me th!kë

Pamje të reja janë publikuar nga sulmi terrorist në Moskë, ku u shënuan 133 të vdekur dhe u plagosën 140 të tjerë.

Në videon e publikuar nga ISIS, grupim i cili morri përsipër autorësinë e masakrës, duke se vrasësit qëllojnë pa mëshirë mbi civilët, si dhe njërit prej tyre i presin fytin me thikë.

VIDEO https://videosh.duckdns.org/YouPHPTube/video/924/video-moske-terroristet-zbrazin-kallanikovin-mbi-civilet-dhe-i-presin-ne-fyt-me-thike?channelName=Shqiptarja1

Autoritetet ruse thanë se 11 persona u arrestuan gjithsej dhe katër personat e armatosur u kapën teksa po shkonin për në Ukrainë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial