SARANDA NEWS

spot_img

Nëna e gjeti pajetë djalin në shtëpi! Dyshohet se 41-vjeçari u vra nga babai

Pranë viktimës, ndodhej dhe babai i tij moshuar, i cili ishte pa ndjenja. Ishte nëna e 41-vjeçar e cila gjeti trupin në apartament.

Mediat greke raportojnë se i dyshuar kryesor për vdekjen e 41-vjeçarit është i ati i tij pasi ai ishte goditur me sende të forta në kokë dhe provat e mbledhura nga policia nuk tregojnë praninë e një personi të tretë në vendin e krimit.

Fqinjët raportuan se babë e bir kishin debate të ashpra pothuajse çdo ditë gjatë javës së kaluar. Hetimi policor vazhdon, ndërsa shkaku i vdekjes së 41-vjeçarit do të dalë nga ekspertiza mjeko-ligjore.

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial