Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsLajme nga SarandaNjë çift i ri po krijohet në shtëpinë e Big Brother Albania...

Një çift i ri po krijohet në shtëpinë e Big Brother Albania – Mësojeni të parët kush janë

Një çift i ri është në fazat e para të pëlqimit brenda shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për aktorin Amos Zaharian dhe blogeres Dea Mishel. Në një bisedë me Olta Gixharin Amosi ka treguar se ia ka shprehur pëlqimin blogeres.

Aktori tregoi se në sytë e saj ndjeu se ky pëlqim është i ndërsjelltë, madje edhe persona të tjerë brenda shtëpisë ia kishin thënë.

Nga ana tjetër Olta shtoi se ajo e shikon Dean në një tranzicion si brenda shtëpisë dhe jashtë, për këtë e këshilloi Amosin t’i lërë gjërat të rrjedhin vetë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial