Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsKa ngrënë turshi gjithë ditën dhe i vinte për të vjellë.. a...

Ka ngrënë turshi gjithë ditën dhe i vinte për të vjellë.. a është shtatzënë kjo banore e BBV2?!

Olta vendosi t’u japë banorëve një lajm dhe pse gjithçka duket në kuadrin e shakasë. Aktorja u tha të tjerëve se Efi është shtatzënë, ndërsa shpjegoi pse mendon ashtu.

Olta: “E more vesh që Efi është me barrë? Efi është shtatzënë”. Amos: “Si qenka?” Olta: “Nga jashtë kemi ardh të gjithë. Nuk kemi rënë nga qielli”.

“Efi është shtatzënë. Duhet të kujdesemi për atë”. Amos: “Ku e dëgjove këtë gjë?” Olta: “Zemër, ka hëngër turshi gjithë ditën, i vinte për të vjellë”.

Nderkohe Genti i ka treguar Efit që është ndjerë i ofenduar nga ajo në situata të caktuara. Është Efi nga ana tjetër që i shpreh Gentit se ky i fundit ndërron fjalët.

Genti: “Nuk mund të më thuash a e kupton apo nuk e kupton. Çfarë dëshiron të kuptoj unë, atë që do ti?”Efi: “Të kuptosh veten, që ndërron fjalët dhe nuk je i qartë”.

Banorët në shtëpinë e Big Brother Albania VIP 2 kanë filluar të diskutojnë më shumë rreth ofendimeve, që kur Vëllai i Madh vendosi t’i dërgojë në nominim për këtë arsye.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial