Thursday, February 22, 2024
spot_img

Pas aktit të turpshëm dhe dorëheqjes, Safet Gjici ndërmerr aktin ekstrem

Pas publikimit aktit të turpshëm ku kretari i bashkisë Kukës kryente marëdhënie seksuale në tavolinën ku priste qytetarët, Safet Gjici ditën e sotme u shkarkua dhe më pas njoftoi në facebook dorëheqjen e tij.

Por kur kaluan disa orë dhe mbyllja e komenteve në publikimin e tij nuk mjaftoi për të frenuar ilaritetin me këtë veprim, Safet Gjici ka vendosur të fshijë edhe faqen e tij në facebook.

VIDEO SKANDALI

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial