Wednesday, October 4, 2023
spot_img

VIDEO – Përfundimisht ndodhi ajo që prisnin gjithë shqiptarët: 2 banorë të BBV bëjnë marëdhënie

Prej javësh tashmë, Andi dhe Gresa po jetojnë në Big Brother VIP Kosova historinë e tyre të dashurisë.

Ditët e fundit për çiftin kanë qenë mjaft intensive, dhe debatet kanë zënë pjesën më të madhe të kohës së tyre.

Por nata e mbëmshme duket se ka rregulluar gjithçka. Sipas pamjeve të shpërndara në rrejtet sociale dyshohet se çifti ka kryer marrëdhënie intime në sauna.

Por mbetet ta dëgjojmë nga vetë goja e tyre.

VIDEO

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial