Ballina Lajme Saranda News SARANDA WEB: Forumi Rinor i PD Sarandë zhvillon të hënën zgjedhjet për...

SARANDA WEB: Forumi Rinor i PD Sarandë zhvillon të hënën zgjedhjet për kryetar, 2 kandidatët

Saranda Web njofton se Forumi Rinor i Partisë Demokratike Dega Sarandë zhvillon ditën e hënë më 14 Nëntor zgjedhjet për Kryetarin e ri.

Në këtë proces janë ftuar të marrin pjesë të rinjtë demokratë banorë të Sarandës, Finiqit dhe Konispolit nga mosha 16-35 vjeç.

Votimi për zgjedhjen e kryetarit të FRPD Sarandë do të zhvillohet në Selinë e PD Dega Sarandë, nnga ora 9:00 deri në 17:00

 

Në votim janë 2 kanditatët: Aleksander Çobani dhe Irineo Bello.

SARANDA WEB

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial